0

Rokov
skúsenosí

Pretváram ideu na produkt

Klienti o mne hovoria, že dokážem aj nepredstaviteľné. Ja len hovorím, že si musia viac otvoriť svoju myseľ. Som detailista, dávam si záležať na tom, aby bol produkt prepracovaný z každej stránky a som presvedčený, že všetko sa dá.

Skvelý prehľad v odbore
Nadštandardná podpora
Hodnotenia

Spätná väzba zákazníka

PhDr. Ľubomír Jaššo, MBA

konateľ spoločnosti YouCity

S pánom Jozefom spolupracujem niekoľko rokov. Či to už bol projekt webovej alebo mobilnej aplikácie, konzultácie, následné úpravy a navrhované zmeny z mojej strany, vždy som sa stretol s profesionalitou, ústretosťou a kreativitou. Pán Jozef je veľký profesionál. Ďakujem za výborne odvedenú robotu.

Ing. Radovan Baláži

RB IT Service & Consulting GmbH

Služby sme využili viackrát, sme veľmi spokojní. Vždy rýchle, ústretové, efektívne a spoľahlivé riešenie našich požiadaviek

Bergbahnen Lungau GmbH & Co KG

Toller Service, Schnelle Abwicklung, Große Professionalität, Angemessenheit. Jozef hat für uns viele spezielle Anforderungen im Bereich der Datenerfassung und -verarbeitung gelöst. Wir sind sehr zufrieden

Peter Dolinajec

ODIS obchodná, stavebná a konzultačná s.r.o.

Poskytované služby sú na veľmi vysokej úrovni. Hľadanie riešenia každej požiadavky v zmysle hesla „Všetko sa dá“. Určite využijeme služby aj v budúcnosti.

Buček Róbert

www.vasholubnik.sk

Veľmi dobrá komunikácia, rýchla odozva na riešenie problémov, zodpovedný prístup a výborne poradenstvo